Úvodní stránka » Dětská hřiště

Zařízení pro dětská hřiště

Z Človíčků vyrostla II. generace – naše děti, nenecháme je „napospas“, ale dáme jim prostor pro hru (kdo si hraje, nezlobí).

 

Předkládáme Vám proto zařízení pro dětská hřiště - základní hrací prvky, které pro Vás u nás v Odrách (Odry - malé městečko na severní Moravě, poblíž pramene stejnojmenné řeky) vymýšlíme a vyrábíme.

 

Protože víme, že peníze jsou vždy „až“ na prvním místě, snažíme se skloubit kvalitu a solidnost s „dobrou cenou“ tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

 

Naše vybavení pro dětská hřiště jsou z kvalitního dřeva, lehce opravitelná (vandalismu se neubráníme), vhodná pro vybavení parků, školních i soukromých zahrad, veřejných městských hřišť, penzionů a restaurací a podobných zařízení.

 

Snažíme se také, aby byla originální, tedy nabízíme zařízení, které jinde neuvidíte. Bezpečné prvky jsou certifikovány a vyhovují evropským normám ČSN EN 1176.

 

Dle Vašich představ a možností jsme pro Vás schopni zhotovit dětská hřiště „na míru“ (jiná barevná řešení, změny nápisů, popisů a podobně).

 

Pokud to s námi zkusíte, budeme rádi. Naším zájmem je především Vaše spokojenost a spokojenost dětí.

 

Kontaktní osoba:
Tomáš Mateiciuc
Mobil: +420 724 984 060
tomas.mateiciuc@gerlich-odry.cz


 

© Copyright 2018 GERLICH ODRY s.r.o., chráněná dílna, výroba a služby
Ke koupališti 370/15, 742 35 Odry, Tel.: (+420) 556 730 147, Fax: (+420) 556 730 995

Vytvořilo intencio s.r.o.