Úvodní stránka » Dřevěné hračky a stavebnice

Stavebnice

Dřevěné stavebnice jsou vyráběny v naší chráněné dílně z pečlivě vybraného bukového dřeva vysoké kvality s certifikací FSC 100 %.

Dřevěné kostky

dřevěné stavebnice
Kostky různých barev a tvarů, které hravou formou, inspirují Vaše děti k zapojení představivosti a tvořivosti. Děti se učí rozeznávat barvy a tvary. Balení obsahuje 50 nebo 100 barevných a/nebopřírodních kostek, vyrobených z bukového dřeva různých tvarů. Výrobek je certifikován, což znamená, že všechny kostky byly vyrobeny ze dřeva z šetrně obhospodařovaných lesů. 

Kostky přírodní 50 ks v e-shopu »
Kostky mixované 50 ks v e-shopu »
Kostky mixované 100 ks v e-shopu »

Domino Rally

domino
Cílem je postavit libovolnou dráhu i s přemostěním tak, aby spadly všechny kameny. Skvělá zábava nejen pro děti! Koordinuje práci očí a rukou a učí děti trpělivosti. Balení obsahuje 200 dílků. Výrobek je certifikován, což znamená, že všechny kostky byly vyrobeny ze dřeva z šetrně obhospodařovaných lesů. 

Domino Rally v e-shopu »

Dřevěné destičky

dřevěné destičky
Dřevěné destičky barevné nebo přírodní, ze kterých malí stavitelé snadno vykouzlí různé stavby. Děti koordinují práci očí a rukou a učí se trpělivosti. Balení obsahuje 200 ks barevných destiček. Výrobek je certifikován, což znamená, že všechny kostky byly vyrobeny ze dřeva z šetrně obhospodařovaných lesů. 

Dřevěné destičky přírodní 200 ks v e-shopu »
Dřevěné destičky barevné 200 ks v e-shopu »

 

Zaměstnává-li Vaše firma více než 25 zaměstnanců, pak odběrem výrobků a služeb, které Vám nabízí chráněná dílna Gerlich Odry, můžete s výhodou nahradit povinnost vyplývající ze Zákona o zaměstnanosti č. 474/2001. Využijte možnost tzv. náhradního plněnípodrobné vysvětlení.

 

© Copyright 2018 GERLICH ODRY s.r.o., chráněná dílna, výroba a služby
Ke koupališti 370/15, 742 35 Odry, Tel.: (+420) 556 730 147, Fax: (+420) 556 730 995

Vytvořilo intencio s.r.o.